تسمه زیر پالتی

تسمه زیر پالتی

تاریخچه استفاده از نئوپان خام زیر پالتی

بیشتر کسانی که با جرثقیل و حمل و نقل سر کار دارند به خوبی با نئوپان خام زیر پالتی آشنایی دارند. اما شاید این سوال برای شما پیش بیاید که چرا باید از نئوپان به عنوان لایه زیرین پالت استفاده کرد ؟ برای پاسخ به این سوال باید گفت که نئوپان اصولا از ذرات چوب و خاک اره که با چسب ترکیب شده اند ساخته شده است، به همین دلیل هم، علاوه بر استحکام بالا دارای قیمت مناسب و بصرفه می باشد.

همین موضوع باعث شده است تا نئوپان خام زیر پالتی از بهترین گزینه هایی که می توان برای حمل و نقل کالاها از آنها استفاده کرد، تبدیل شود. نمونه های مختلف نئوپان خام زیر پالتی بسیار پرکاربرد می باشند و تنوع های زیادی نیز دارند که اصولا نیاز به هزینه کمی هم دارند.

جالب است بدانید که پیش از آنکه پالت ها ساخته شوند، جعبه های چوبی و بشکه ها به عنوان وسایلی برای حمل و نقل استفاده می شدند و پس از آن نیز جعبه های مقوایی جای جعبه های چوبی را گرفتند.

اولین کشور هایی که استفاده کردن از پالت در آنجا رایج شد، کشور آمریکا و تعدادی از کشورهای اروپایی بودند که در طول جنگهای جهانی به مرور توانستند استفاده از پالت را در حمل و نقل ملزومات جنگی و تجاری رواج دهند و پس از آن نیز به مرور زمان کشورهای در حال توسعه از پالت ها استفاده کردند و در نتیجه استفاده از نئوپان خام زیر پالتی نیز به دلیل قیمت و کیفیت مناسب، بسیار پرکاربرد شد.
موارد استفاده از این محصول

امروزه بیشتر پالت ها از نوع چوب ساخته شده اند و نئوپان خام در این مواقع کاربرد بسیار زیادی دارد، اما باید توجه داشته باشید که در برخی از موارد شاهد استفاده از پالت های پلاستیکی و یا حتی کاغذی و فلزی نیز می باشیم که دارای معایب بسیار زیادی نسبت به پالت چوبی هستند.

به همین دلیل نیز اصولا مردم ترجیح می دهند تا از پالت های چوبی که دارای کیفیت و قیمت مناسب می باشند، استفاده کنند تا ریسک خطر و مخدوش و معیوب شدن بارهای شان در هنگام حمل و نقل نیز کاهش پیدا کند.

در ضمن باید بدانید که پالت های چوبی نسبت به پالت های فلزی وزن و کیفیت بسیار مناسب تری دارند. نئوپان خام زیر پالتی برای حمل و نقل بسیار متناسب است و سطح مسطح آن برای جابجایی آسان پالت بسیار پر کاربرد میباشد. عکس پالت های چوبی با استفاده از نئوپان خام زیر پالتی به راحتی می توانند حمل بار هایی که حدود ۱۰۰۰ کیلوگرم وزن دارند را انجام دهند بدون آنکه خسارتی به اشیا وارد شود.

از بزرگترین سرمایه گذاری هایی که میتوان در عرصه تجارت دانست و بسیار مقرون به صرفه و سود دهنده نیز می باشد تولید پالت با استفاده از نئوپان خام زیر پالتی در زمینه های تجاری ، صنعتی و حمل نقل می باشد .

توجه داشته باشید که ممکن است برای زیر پالت چوب های مختلفی مورد استفاده قرار گیرد اما نئوپان خام زیر پالتی یکی از بهترین گزینه هایی میباشد که امروزه بسیاری از افراد استفاده از آن را ترجیح میدهند و دلیل عمده ی این انتخاب قیمت مناسب و مقاومت بالای این محصول میباشد که نظر بسیاری از فعالان در عرصه تجارت و حمل و نقل را به خود جذب کرده است.

اگر نئوپان انتخاب شما است می توانید به سایت آهن آرسام مراجعه کنید تا اطلاعات دقیق تری در این خصوص در اختیار شما قرار بگیرد.

مشاوره